english version

Najbliższe koncerty Omkary:


póki co żadnych planów...

Do póki nie powstanie nowa strona wszystkie nowinki i informację będę umieszczał tylko w tym miejscu - reszty strony nie zmieniam, więc pamiętajcie, że wszystko po za tym co tu czytacie jest historią :)


Wakacje 2007

Nadszedł czas na info o tym co się dzieje aktualnie z Omkarą.

Więc po pierwsze mamy już pełny skład, zasilony przez Mikołaja, który jest naszym nowym bębniarzem - tak, tak, ja teraz gram na gitarze a Mikołaj przejął moje obowiązki za perkusją. Nadmienię tylko, że jest w tym dobry. Mikołaja możecie kojarzyć z zespołów Psio Crew i Ras Szamra.

Co do nowego materiału - nagraliśmy na sali prób 2 nowe kawałki, wkrótce wrzuce je na stronę w wersji "nieoficjalnej".

Co więcej - prawdopodobnie we wrześniu zagramy pierwszy koncert w nowym składzie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 22 wrześnie będzie można nas zobaczyć w Kaniowie. No i taka informacja - jeśli chcesz zorganizować nam koncert musisz pamietać, że razem z Mikołajem udzielamy sie też w Psio Crew, co oznacza, że nie każdy termin nam pasuje. Dlatego też, stworzyłem kalendarz w którym zaznaczyłem wszystkie zajęte terminy: www.omkara.pl/kalendarz

Kolejna rzecz to strona. Wszystko jest gotowe (nawiasem mówiąc to chyba już od półtora roku), brakuje tylko treści: opisu zespołu, biografii, opisu członków. Jakoś tak ostatnio bardziej skupiliśmy się na próbach niż nad stroną. Ale pewnie będzie trzeba to w końcu dokończyć.

Yoyo&Omkara


napisz komentarz /
zobacz komentarze (437)


Żyjecie jeszcze? / 6 wrz 2006

Tak, żyjemy.

Ostatnio dotarła do nas informacja, że Omkara się rozpadła :) Nie wiem skąd biorą sie takie plotki (może to wnioski z częstotliwości aktualizacji strony), ale jest to oczywiście nieprawda.

Aktualnie siedzimy na sali prób i robimy nowy materiał. Koncertów nie planujemy prawdopodobnie do końca roku, z kilku powodów: przede wszystkim mamy niepełny skład (Pluton już z nami nie gra - aktualnie można go posłuchać w zespole Bhimal) po drugie ileż można grać ten sam materiał. Po trzecie chcemy zregenerować siły, skończyć płytkę, stronę itd.

Okres stagnacji jest definitywnie za nami, mamy nowy entuzjazm, nowe pomysły i trochę więcej czasu.

Yoyo&Omkara


napisz komentarz /
zobacz komentarze (11)


Wywiad z Omkarą w Rzeszowskiej Gazecie Wyborczej

Wywiad z omkarą w Gazecie Wyborczej

Z ramach zapowiedzi koncertu "Strefa Chaosu" w Rzeszowie tamtejsza Gazeta Wyborcza umieściła wywiad z nami.

Autorem artykułu jest Artur Tylmanowski, natomiast autorem zdjęcia jest Teodork.

(Aby przeczytać wywiad kliknij na zdjęciu obok)

Przy okazji dziękujemy organizatorom, zespołom oraz wszystkim którzy przyszli nas zobaczyć za ciepłe przyjęcie i udany koncert :)

Yoyo


napisz komentarz /
zobacz komentarze (10)


Promo CD i mp3

Promo CD

W końcu jest coś co możemy Wam dać do posłuchania. Przygotowaliśmy 3 utwory które są zwiastunem nadchodzącej (już od dłuuugiego czasu) płytki. Nie jest to jeszcze ostateczna produkcja, dlatego też utwory noszą miano wersji promo/demo.

Poniżej utwory w formacie mp3 dość dobrej jakości (192kbps). Natomiast jeśli ktoś jest zainteresowany płytką to będziemy mieli je już na Woodstocku, a jak wrócimy (i coś zostanie) to będzie można je zamówić pisząc na omkara@omkara.pl

pewne prawa zastrzeżone

Yoyo/Prema


napisz komentarz /
zobacz komentarze (43)


Omkara na Woostocku 2005

Omkara na woodstock 2004

Już wiemy, że będziemy grać na tegorocznym Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny. Napewno gramy 2 koncerty, a czy coś jeszcze... to się okaże.

Pierwszy koncert będziemy grać już w czwartek o 17:00 (dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Przystanku) a drugi w sobotę o 20:30. Zapraszamy.

Yoyo alias Prema


napisz komentarz /
zobacz komentarze (30)


Szukamy tłumaczy

Poszukujemy ludzi chętnych pomóc nam w tłumaczeniu naszej (nowej) strony na język angielski.

Jeśli czujesz się na siłach, masz doświadczenie w tej materii - prosimy o pomoc. Piszcie na omkara@omkara.pl, lub w komentarzach do tego wpisu. Dzięki z góry.

Na ile to jest możliwe szukamy ludzi do stałej (nieodpłatnej :)) współpracy przy tłumaczeniu strony

Yoyo alias Prema

napisz komentarz / zobacz komentarze (11)


Omkara, woodstock 2004

Pierwszy filmik z Woodstocku

A zarazem, pierwsze wideo omkary w ogóle. Mamy dostać jeszcze więcej materiału z woodstocku, ale póki co wstawiamy dla niecierpliwych jeden kawałek "Maya". Kopia jest mizerna, a dĽwięk przesterowany, ale lepsze to niż nic. Jeśli się spodoba umieścimy więcej i lepszej jakości :)

» omkara-maya_prz-woodstock04.mpg (13mb)

Yoyo alias Prema

napisz komentarz / zobacz komentarze (21)


Omkara - stan na lipiec 2004

To były długie 3 lata. Od ostatniej aktualizacji tej strony dużo się zmieniło w zespole, bardzo dużo - wszystkie zmiany na szczęście pozwoliły nam się rozwinąć.
Czemu zaniedbałem stronę? nie chciałem robić coś na pół gwizdka, ale teraz przyszedł czas, żeby pokazać Wam nową Omkarę i nową stronę... właśnie przy niej pracujemy, to pewnie potrwa (jak wszystko)... ale tym razem nie popełnię po raz kolejny tego samego błędu i nie powiem wam kiedy można się jej spodziewać :)

A z nowinek - po długiej przerwie zaczęliśmy grać koncerty z nowym materiałem (25 minut tego jest na razie), z nowym gitarzystą i z nowymi pomysłami.

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za pamięć, bo bez Was pewnie nawet tej notki bym nie umieścił :) jakby co piszcie do nas na adres omkara@omkara.pl, a leniwym polecam komentarze i księgę gości.

Yoyo alias Prema

napisz komentarz / zobacz komentarze (9)Autorzy: HTML i grafika: Yoyo; Artykuły: Yoyo, Nityangi; Inspiracja: Seva; Korekta: Maciek K.; Zdjęcia Omkary: Grześ
Jamendo : Free music
Bhakta Juzek
 
Bhakta Juzek