Linków jest na razie niewiele, ale to z tej przyczyny, że nie chcę tutaj umieszczać stron o których nic nie wiem, albo na nich nie byłem.

 


War On Illusion - Prywatna strona gitarzysty zespołu Shelter - Porcella, jest to internetowa wersja jego zine'a. Masa wiedzy na tematy duchowe, wywiady, naprawdę zarąbista strona.  

Hare Kryszna w Polsce - Oficjalna strona Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny w Polsce.  

1125 - Zespół 1125, oldschool hardcore z polskimi tekstami, co prawda nie zawsze da się je zrozumieć, ale klimat kręci. Strona też ładna.  

Rey And Porcell - Strona wokalisty i gitarzysty zespołów Youth Of Today i Shelter. Dużo informacji o obu zespołach, a także o innych projektach tych dwóch dżentelmenów.  

Domowa strona Sevy - Sporo informacji o Hare Kryszna, krishnacore, wegetarianizmie. Bardzo fajna strona.  

Independent - Centrum polskiej sceny (scen) niezależnej. Adolf odwala kawał dobrej roboty, gdyż serwis Independent jest codziennie aktualizowany i cały czas sie rozrasta.  

Namahatta Kielce - Strona kieleckiej społeczności krysznaickiej. Wykłady, filozofia i sporo ciekawych rzeczy. Na szczególną uwagę zasługuje „Puja On-line”.  

Pignation - Power Violence Hard Core. Pignation jest to zespół grający wyjątkowo agresywny rodzaj muzyki. Bardzo sprawni technicznie i... artystycznie.  

Zabili Mi Żółwia - Zaprzyjaˇniony z Omkarą zespół ska-punk. Zajebista ekipka. Razem dzielimy jedną salę prób i problemy sprzętowo-egzystencjonalne.  

Brutal Communinty 2000 - BC2k wyznaczyli sobie za cel propagowanie death-metalu na scenie hardcore i na odwrót, bez ideologii jak piszą. Grind your mind.  

Snapcase - Polska strona o tym zespole. Bardzo dużo cenntych informacji.  

Evilization - Nowy projekt Mroovy. Hate'owe klimaty. Dużo filozofii, cytaty, porównanie dogmatów różnych religii, sporo linków i muzyki.  

210 210 - Strona hardcorowego zespołu „210”. Ciekawe teksty i muzyka. Dobre brzmienie przedewszystkim.  

Onanizm, masturbacja - prawda i mity - Improwizowana, aczkolwiek konkretna i rzeczowa krytyka masturbacji.  

Akurat - drugi zespół Yoya, zresztą strona również przez niego zrobiona. Akurat gra „poezję ska-kaną” i ma na koncie płytę „Pomarańcza”.  

Starpoint - Rewelacyjnie zrobiona strona tego zespołu. Tutaj trzeba dać piąteczkę Mik3elowi za design.  

Hardcore page Azjata - Strona dopiero co się rozwija. Można już zaciągnąć parę mp3. Jak pisze autor - jego pierwsze internetowe dzieło.  

Ganbare - Straight-edge / harcore. Informacje o koncertach, nowinki ze sceny, dobre mp3. Ładna strona, najświerzsze nowinki są z września 2000.  

Czcionki - Chyba największy polski zbiór czcionek. Także sporo z polskimi znakami.  

Hard Defiance - Strona generalnie traktująca o scenie Straightedge. Jest hardcore FAQ, są zdjęcia.  

Youth Culture - Dystrybucja kaset i cd Straight-Edge, potężny wybór. Po za tym fajna strona.  

Blatta Zone - MaJk3L proponuje darmowe miejsce na stronę na projekty związane ze sceną niezależną. Korzystają już między innymi Federacja Anarchistyczna, 1125, Partyzant zine, Pignation i wiele innych.  

Schizma - Starzy polscy harcorowi wyjadacze, chyba każdy zna. Zespół cechuje się wybitną rotacją muzyków. Brzmienie i strona www na piątkę.  
Bhakta Juzek
Hare Kryszna Hare Kryszna Kryszna Kryszna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare Bhakta Juzek